אירוח כלבים

 כלביית מעברות ערוכה לאירוח כלבים לשהייה לצורך טיפול בזמן היעדרות בעליהם. הכלביה שמה דגש על תנאי מחייה ברמה הגבוהה ביותר לכלבים. לכל כלב יש תא גדול וחצר משלו וכמובן בנוסף חצר לפעילות משותפת לכולם.
אנחנו מקפידים לארח מספר מצומצם של כלבים בכל עת, זאת על מנת לאפשר לתת יחס חם ואהבה לכל כלב וכלב ולספק לו את כל הנדרש. זו היא למעשה כלביית "בוטיק".

כל כלב הנמצא אצלנו מעל שבוע יקבל רחיצה מפנקת על חשבון הכלבייה. בעליהם של כלבים אשר ירצו בכך יוכלו לקבל שירות זה בתשלום גם אם לא שהו מעל לשבוע במקום.

שירותיים נוספים שניתן לקבל בזמן האירוח:

הכנה לתערוכותהתמחות נוספת שלנו, היא הכנת כלבי גולדן לתערוכות: מקלחת, תספורת, מניקור ופדיקור. עם השנים, ולאור הדרישות בתערוכות למראהו החיצוני של הכלב, התחלנו ללמוד את הנושא וכיום כל הכלבים היוצאים לתערוכות עוברים תהליך של התאמה לדרישות המראה החיצוני של הגזע. אנו מקבלים להכנה לפני תערוכות גם כלבים מבחוץ.

אילוףאילוף בסיסי למשמעת אפשרי הן באופן פרטני והן בקבוצות. בחודשי הסתיו והאביב אנו מקיימים קורס אילוף קבוצתי בן 10 מפגשים אשר נותן למשתתפים בו היכרות ראשונה עם חינוך הכלב למשמעת בסיסית, הפעלה חברתית של הכלב התגברות על חסמים בבית ובחוץ והרצאות העשרה בנושאי תזונה, בריאות והתגברות על בעיות מיוחדות.

יצירת קשר

רוצים לשמוע פרטים נוספים ? השאירו את פרטיכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי
שם (*)
Please type your full name.
טלפון (*)
Please type your full name.
דואר אלקטרוני (*)
Invalid email address.